Close

Xbox One 1TB Konsol 2 Yıl Garantili

Yeni

1,299.00TL -

1,500.00TL -

-201.00TL

Kampanya Bitiş Süresi:

Favorilerime ekle

Daha fazla bilgi

8 Çekirdek

Sekiz çekirdekli x86 işlemci, oyun ile en beğendiğiniz eğlence uygulamaları arasında anında ve kolayca geçiş yapmanızı sağlar.
 
HDMI Düz Geçiş Özelliği
Kablonuzu veya uydu alıcınızı Xbox One konsolunuza bağlayın ve kalkışa hazırlanın. * HDMI düz geçiş özelliği Xbox'ınızdan televizyon izleyebilmenizi sağlayarak, girişleri değiştirme ihtiyacını neredeyse tarih öncesinde bırakır.
 
Bellek yüklü
8GB RAM ve 500GB** sabit sürücü oyunlarınız, demolarınız, filmleriniz, uygulamalarınız, müziğiniz ve daha fazlası için size bol bol bellek sağlar.
 
Blu-ray
Blu-ray oynatıcıyla baş döndürücü HD kalitesinde film izleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz.
 
Tutkunu olduğunuz eğlence türlerinin hepsi tek bir yerde.
En hit oyunlardan en popüler televizyon programlarına ve Web'in en iyilerine kadar hepsi Xbox One'da. Ancak bu sadece bir başlangıç. Bulut ortamının gücü sayesinde Xbox One, sürekli piyasaya çıkan daha çok oyun, televizyon programı, film, müzik ve uygulama sayesinde giderek daha iyisi olmayı sürdürecek.
 
 
 
'Evim, Güzel Evim' ekranı.
Xbox One?ın isteğe göre özel uyarlanan deneyimi daha Giriş sayfasından başlar. ?Xbox Açıl? dediğiniz andan itibaren, xBox One sizi hemen tanır ve en beğendiğiniz tüm oyunların, uygulamaların ve diğer içeriğin yer aldığı kişiselleştirilmiş bir Giriş ekranı karşınıza çıkar. Filmleri, müzikleri ve daha fazlasını anında erişim sağlamak üzere ekrana sabitleyebilir ve böylece, tutkunu olduğunuz eğlencelerin tam da istediğiniz yerde bulunmasını sağlayabilirsiniz.
 
Siz hazır olduğunuzda her zaman hazır.
Xbox One günümüzün hızlı yaşam ritmine uygun olarak tasarlanmıştır. "Xbox Açıl" dediğiniz anda uyanır ve hatta televizyonunuzu açar. İndirme ve güncelleme işlemleri perde arkasında gerçekleştiğinden, siz doğrudan eğlencenize koyulabilirsiniz. Ara vermeniz gerektiğinde ise oyunlarınız tam kaldığınız yerde askıya alınır ve anında kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
 
Televizyon izlemenin yeni yolu.
Kablonuzu veya uydu alıcınızı Xbox One konsoluna bağlayın ve tüm beğendiğiniz televizyon programlarını doğrudan konsoldan izleyin.* En beğendiğiniz kanalların hepsi. En sevdiğin programların hepsi. Televizyon seyretmek ya da film oynatmak için girişlerin değiştirildiği günler artık geride kaldı.
 
Xbox One ile bir araya gelin.
Xbox One sosyal olmak üzere tasarlanmıştır. Onetball'u izlediğiniz sırada, televizyonunuzda Skype'ı kullanarak arkadaşlarınızla sohbet edin. Game DVR ile oyununuzdan önemli anları paylaşın. Üstelik, Xbox Live ile dünyanın en heyecan verici sosyal eğlence ağının bir parçası olacaksınız.
 
Xbox One'da Skype
Skype, Xbox One için özel olarak tasarlanmıştır. Televizyonunuzdan, çarpıcı HD görüntü kalitesiyle arkadaşlarınızla sohbet edin. Televizyon izlediğiniz sırada sohbet etmek için Skype'ı Snap modunda kullanın. Ayrıca, dünyanın her yanından insanlarla üç yönlü Skype görüşmeleri yapabilir ve tüm bunları yaparken oturma odanızın konforunu yaşayabilirsiniz.
 
En sevdiğiniz spor etkinliklerinin hepsi bir arada.
Xbox en beğendiğiniz spor etkinliklerini bir araya getirirken, oyunu değiştirici özellikleri kullanımınıza sunarak size tam denetim kazandırır. Tüm o canlı oyunlar, önemli anlar ve tekrar görüntüleri baş döndürücü HD kalitesiyle sunulur. En sevdiğiniz ligleri, takımları ve oyuncuları seçip kişiselleştirilmiş kanal kılavuzunuzdan takip edebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken maç programlarına, takım kadrolarına ve istatistiklere göre ayrıntılara inebilirsiniz. Xbox One, spor etkinlikleriniz için yeni evinizdir.
 
Yeni nesil uygulamalar televizyonunuzda.
En beğendiğiniz uygulamalar Xbox One'da kendilerine yer bulacaktır. İstediğiniz uygulamaları anında bulabilirsiniz. En beğendiklerinizi giriş ekranınıza sabitleyebilirsiniz. En önemlisi de, uygulamalar arasında anında geçiş yapabilir ya da uygulamaları yan yana açarak aynı anda iki iş yapabilirsiniz.
 
Web'i keşfetmenin yeni yolu.
Xbox One Internet Explorer ile web'i televizyonunuzdan keşfedin. En sevdiğiniz sitelerde kolaylıkla dolaşmak için kendi sesinizi kullanın. Web'in en iyilerini bulmak için Bing'i kullanın. Ya da, eğlence deneyiminize parmaklarınızla yön vermek isterseniz, telefonunuzda veya tabletinizde Xbox SmartGlass'ı kullanın.
 
Çoklu görevler çocuk oyuncağı.
En sevdiğiniz iki faaliyetin her ikisini birden yapabilmek varken, neden birini tercih edesiniz? Xbox One televizyondan anında bir filme veya bir oyuna geçmenize izin verir. Daha sonra bunları yan yana koyup ikisini aynı anda yapabilirsiniz. Örneğin, müzik ve oyun; Skype ve canlı spor etkinlikleri. Zamanınızı değil, ekranınızı bölün.
 

 
Oyun oynamayı seviyorsanız, bu tam size göre.
Xbox One oyun deneyimi için tasarlanmıştır. Üstelik, dünyanın en iyi oyun geliştiricileri Xbox One'ın kabiliyetlerinden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Daha önce var olması mümkün olmayan oyunlar ve gerçekliğin sınırlarını zorlayan yepyeni oyunlar yapılmaktadır. Bunların yanı sıra en sevdiğiniz franchise faaliyetleri yeni bir nesil için yeniden imgelenmiştir. En büyük hitler... Sizi en çok saracak deneyimler... Hepsi Xbox One ile geliyor.
 
 
En modern tasarım en ileri teknolojiyle bir araya geliyor.
Xbox One daha önce hiç yaşamadığınız bir eğlence deneyimi sunuyor. Yenilikçi teknolojisinin tek rakibi iz bırakan tasarımıdır. Keskin köşeleri ve net hatları her dekoru tamamlayan şık ve modern bir konsol meydana getirir. Xbox One tepeden tırnağa her oturma odasının en önemli parçası olacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Mimarisi türünün tek örneği.
Xbox One şimdiye kadarki en gelişkin oyun konsolu ve en iyi eğlence konsolu olması amacıyla tasarlanmıştır. Bunu mümkün kılmak için benzeri görülmemiş bir iş yaptık. Dünyada ilk kez teknoloji harikası bir oyun işletim sistemi yarattık ve bunu güçlü bir Windows işletim sistemiyle kaynaştırdık. Böylece, hiçbir ödün vermeksizin bir taşla iki kuş vurabileceksiniz. Televizyon seyretmek veya oyun oynamak için girişleri değiştirmeyi boş verin gitsin. Artık oyununuzun yanı sıra hiçbir performans kaybı yaşamadan bir sürü uygulama çalıştırabilirsiniz.
 
Siz hazır olduğunuzda her zaman hazır.
Xbox One anında uyanarak, siz başına oturduğunuzda her zaman hazır olur. Bekleme süresinin kısalması, oynama süresinin uzaması anlamına gelir.
 
Oradan oraya atlayın.
Oyun, televizyon, müzik ve uygulamalar arasında anında ve zahmetsiz ileri geri geçiş yapabilirsiniz. Artık, bir başka uygulamaya geçmek için eğlence deneyiminizden geri adım atmanız gerekmiyor.
 
Zamanınızı değil, ekranınızı bölün.
Eleme maçlarını seyrettiğiniz sırada Skype'ta bir arkadaşınızla sohbet etmek istediğiniz oldu mu? Snap modu ile aynı anda ikisini de yapabilirsiniz. Hem de aynı ekranda.
 
En üst düzey performansla oynayın.
Xbox One güç ile performans arasındaki en mükemmel dengedir. Xbox One'ın devrim niteliğindeki mimarisine ek olarak CPU, GPU ve ESRAM kombinasyonu oturma odanızda bir süper bilgisayar bulundurmaya benzer. Ancak hız olmadan saf gücün hiçbir önemi yoktur. Bu nedenle, Xbox One gücünü daha verimli bir şekilde kullanarak, daha önce sahip olduğunuz hiçbir şeye benzemeyen ışık hızında deneyimler yaratır.
 
Yeni nesil Xbox Live.
Xbox topluluğunun tek tek üyelerini bir araya getiren yeni nesil Xbox Live ile bulut ortamının gücünü açığa çıkarın. Binlerce oyuna, şarkıya, televizyon programına, filme ve spor etkinliğine bağlanmanızı da sağlar. Asıl önemlisi, zaman içinde daha da güçlenecek ölçeklenebilir bir güç kaynağı olmasıdır. En iyi özelliği de, oyunlarınızın ve profilinizin bulut ortamında depolanması ve böylece, her Xbox One konsolunun kendi konsolunuz gibi davranmasıdır. Üstelik hepsi tek bir hizmet olduğundan, Xbox Live Gold üyeliğiniz hem Xbox 360 hem de Xbox One için geçerlidir.
 
Sizin oynamadığınız zamanlarda bile oyunlarınız devam eder.
Living Games teknolojisi, siz oynamadığınız zamanlarda bile oyun dünyalarının devam etmesini sağlar. Böylece, bir sonraki oynayışınızda hangi yeni olaylarla karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz. Üstelik, gelişmiş yapay zeka sizin gibi oynamayı öğrenebilir. Siz ortalıkta olmadığınızda bile, arkadaşlarınız gölgenize karşı oynamaya devam edebilir.
 
Bıraktığınız yerden devam edin.
Bir oyunun ortasında maç sonuçlarına mı bakmak istiyorsunuz? Hiç sorun değil. Otomatik sürdürme özelliğiyle, oyununuz tam bıraktığınız yerde askıya alınır. Böylece anında aynı noktaya geri dönebilirsiniz. Hatta filme veya oyuna bir Xbox One'da başlayıp başka bir Xbox One'da bitirebilirsiniz.
 
Beklemeden oynayın.
Xbox One ile, oyunlar yüklendiği sırada hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Üstelik, güncellemelerin arka planda sorunsuz bir şekilde yüklenmesi sayesinde oyunlarınız ve eğlenceniz bölünmez.
 
Oyunlarınız gerçek dünyayla eşitlenir.
Spor oyununuzdaki oyuncu istatistiklerinin o hafta sonu alınan sonuçlara göre otomatik olarak güncellendiğini bir hayal edin. *** Xbox One ile artık bu mümkün. Bulut ortamının gücü sayesinde oyun dünyaları gerçek dünyayla eşitleniyor. 

 
Eşi benzeri olmayan bir hassasiyet ve konfor.
En iyi oyun kumandası, 40'tan fazla teknolojik yenilikle daha da iyi bir hale geldi. Yeni Uyarım Tetikleyicileri daha gerçekçi bir deneyim için parmak ucuna hassas geri bildirimler sağlamaktadır. *** Daha iyi bir hassasiyet ve el konforu için kontrol çubuklarını, D-pad'i ve dış hatları modernize ettik. Kısaca ifade etmek gerekirse, şimdiye kadar yaptığımız en iyi kumandayı yaptık.
 
Şimdi hepsi bir arada.
Xbox SmartGlass, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Xbox One konsolunuz ile akıllı bir biçimde etkileşen ikinci bir ekrana dönüştürür. Dokunmatik ekranınızı kullanarak gezinebilir, en sevdiğiniz filmi duraklatabilir ve geri sarabilir, televizyonunuzda Web'te dolaşmak için parmaklarınızla süpürme, kıstırma ve dokunma hareketlerini uygulayabilirsiniz. Kablosuz cihazınız, ev sevdiğiniz televizyon programları, filmler, müzikler, oyunlar ve spor faaliyetlerinin uzantısı niteliğinde bir deneyim sunduğundan, Xbox One konsolunuzun en ideal yoldaşı olur.

Taksit Seçenekleri

Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
1299.00 TL
1299.00 TL
2
689.77 TL
1379.54 TL
3
465.17 TL
1395.52 TL
4
353.36 TL
1413.44 TL
5
283.29 TL
1416.43 TL
6
240.21 TL
1441.24 TL
7
206.65 TL
1446.57 TL
8
181.96 TL
1455.66 TL
9
162.98 TL
1466.83 TL
Anlaşmalı Kredi Kartları
Bonus
Özellikli Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
1299.00 TL
1299.00 TL
2
690.87 TL
1381.75 TL
3
466.95 TL
1400.84 TL
4
356.87 TL
1427.47 TL
5
286.09 TL
1430.46 TL
6
242.96 TL
1457.74 TL
7
212.35 TL
1486.45 TL
8
186.55 TL
1492.42 TL
9
167.46 TL
1507.10 TL
Anlaşmalı Kredi Kartları
Maximum
Özellikli Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
1299.00 TL
1299.00 TL
2
696.46 TL
1392.92 TL
3
470.15 TL
1410.45 TL
4
358.33 TL
1433.32 TL
5
288.33 TL
1441.63 TL
6
243.95 TL
1463.71 TL
7
210.64 TL
1474.49 TL
8
186.60 TL
1492.81 TL
9
167.82 TL
1510.35 TL
Anlaşmalı Kredi Kartları
Axess
Özellikli Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
1299.00 TL
1299.00 TL
2
688.66 TL
1377.33 TL
3
463.18 TL
1389.54 TL
4
351.83 TL
1407.34 TL
5
282.06 TL
1410.32 TL
6
237.83 TL
1426.95 TL
7
204.59 TL
1432.15 TL
8
180.14 TL
1441.11 TL
9
161.16 TL
1450.46 TL
Anlaşmalı Kredi Kartları
CardFinans
Özellikli Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
1299.00 TL
1299.00 TL
2
688.66 TL
1377.33 TL
3
463.18 TL
1389.54 TL
4
351.83 TL
1407.34 TL
5
282.06 TL
1410.32 TL
6
239.47 TL
1436.82 TL
7
206.34 TL
1444.36 TL
8
181.24 TL
1449.94 TL
9
162.65 TL
1463.84 TL
Anlaşmalı Kredi Kartları
WorldCard
Özellikli Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
1299.00 TL
1299.00 TL
2
688.66 TL
1377.33 TL
3
463.18 TL
1389.54 TL
4
351.83 TL
1407.34 TL
5
282.06 TL
1410.32 TL
6
237.83 TL
1426.95 TL
7
204.59 TL
1432.15 TL
8
180.14 TL
1441.11 TL
9
161.16 TL
1450.46 TL
Anlaşmalı Kredi Kartları
Paraf
Özellikli Kredi Kartları

Aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün

Yorumlar Tüm yorumlar

Puan Durumu

0

(0 Yorumlar)

Puanlamaya göre filtre etmek için tıklayınız.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Yorum yap

Yorum Yap

Xbox One 1TB Konsol 2 Yıl Garantili

Xbox One 1TB Konsol 2 Yıl Garantili

Evet Hayır
Close